Text
 
Найбільш поширеною несправністю для сучасних пральних машин-автоматів є - недостатнє нагрівання води для основного прання. Виявити цей дефект можна по погано випраній білизні, або доторкнувшись під час прання до дверцят машини, виявивши, що вона холодна. Основною причиною для такої несправності машини є накип на нагрівальному елементі.
Фахівці НДПІ «Водоочисні технології» розробили для вас 2 доступних рішення боротьби з накипом в пральній машині:
 • Екофільтр проти накипу "СТИРОВИТ" - ВСТАНОВИВ І ЗАБУВ на 10 місяців
 • Вітамінки для машинки "СТИРОВИТ" - додавай при кожному пранні
ЭКОФІЛЬТР проти накипу для пральних машин
Ефективна, екологічно безпечна альтернатива поліфосфатної солі.
Збалансована рецептура важкорозчинних таблеток дозволяє домогтися припинення процесів корозії і накипоутворення на ТЕНі та в барабані пральної машини.
Дуже зручний у використанні: поставивши його можна забути на 10 місяців про накип і про застосування додаткових пом'якшуючих воду засобів. Після закінчення терміну служби - змінюється наповнювач і фільтр знову радує споживача і машинку своєю турботою і захистом!
ЕКОФІЛЬТР проти накипу "СТИРОВИТ", 100 мл
Призначений для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту, і корозії. Фільтр застосовується для стабілізаційної обробки холодної води за допомогою ін…
ціна: 185 грн
Наповнювач проти накипу для фільтрів "СТИРОВИТ" 200 мл
Підходить для аналогічних колб будь-якого виробника. Фільтри з даним наповнювачем призначені для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту і корозії.…
ціна: 185 грн
Наповнювач проти накипу для фільтрів "СТИРОВИТ" 400 мл
Підходить для аналогічних колб будь-якого виробника. Фільтри з даним наповнювачем призначені для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту і корозії.…
ціна: 273 грн
Що таке жорсткість води та накип?
Жорстка вода — це вода з високим вмістом солей кальцію, магнію та інших розчинених у ній мінералів. Жорстка вода негативно впливає на здатність мийних засобів очищувати, а також призводить до відкладення на поверхнях, з якими вступає в контакт, нерозчинного осаду — накипу.
Як дізнатися, чи жорстка у вас вода?
Симптоми, що свідчать про високу жорсткість води:
 • Покритий накипом чайник;
 • Неприємні білі / коричневі плями на умивальнику, унітазі, основі змішувача;
 • Отвори в душі засмічені вапняним нальотом;
 • Мило та мийні засоби погано миляться;
 • Білясті плями на посуді і дверях душової кабіни.
Чи призведе утворення накипу до поломки вашої пральної машини?
Ви можете бачити наслідки впливу жорсткої води у вигляді осаду на душі, в чайнику, на чашках і склянках. Але, на жаль, Ви не зможете побачити, якої шкоди завдає накип Вашій пральній машині.
Усередині Вашої пральної машини жорстка вода призводить до утворення накипу на нагрівальному елементі. З часом, коли накипу стає більше, це може призвести до його поломки. Накип також осідає на внутрішній стороні барабана, у трубах і шлангах. Ці відкладення у трубах і шлангах можуть призводити до їхнього пошкодження і, як наслідок, до протікання води й навіть серйозних заливань.
Як захистити вашу пральну машину та білизну від накипу?
СТИРОВИТ активно перешкоджає утворенню накипу в автоматичних пральних машинах, знижує активність хлору у воді, підвищує якість прання.
В результаті застосування відбувається повноцінний захист вразливих деталей техніки, а саме:
 • ТЕН надійно захищено від накипу та інших відкладень;
 • гумові ущільнювачі та сальники зберігають свою еластичність;
 • корпус ефективно захищено від корозії.
Отже, техніка прослужить довше без дорогого ремонту.

Стировит — очевидна вигода:
 • економія електроенергії до 20%
 • економія мийних засобів до 30%
 • оберігає пральну машину від можливих поломок.
Додавайте СТИРОВИТ згідно з інструкцією під час кожного прання при будь-яких температурах до своєї машинки, і вона відповість вам довгою і безперебійною службою!​
Розробник:
Науково-дослідний і проектний інститут “Водоочисні технології”, Україна.
Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві засобів у галузі водопідготовки. Над поставленими завданнями працює дружний колектив, який складає сто п'ятдесят професіоналів різних спеціальностей. Технічна база інституту включає сучасні лабораторії, конструкторське бюро, дослідний центр, відділи інновацій та супровідного обслуговування. На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. За роки роботи інститут зарекомендував себе як надійний виробник якісної сучасної продукції, що відповідає всім екологічним стандартам. Діяльність "Водоочисні технології" відзначена багатьма нагородами, в тому числі премією рейтингу "100 кращих підприємств України" в номінації "Промислова екологія, енерго- та ресурсозбереження". При створенні побутової серії "СВОД" фахівці Інституту застосували досвід, здобутий при вирішенні завдань промислових масштабів. Саме тому наші фільтри відрізняються підвищеною надійністю та ефективністю.
Торговий дім «СВОД»
ООО “Промдекс-Украина”